Віктор Яшин

Моєю першою освітою була гуманітарна (історія).

Завдяки їй на перших курсах непрактичної, здавалось, освіти я став гідом, а згодом і гідом-перекладачем.

Проте на цьому гуманітарні пошуки себе не закінчились. Я здобув ще один ступінь з культурології і наступний з англійської мови та літератури. Були також і спроби академічного шляху в якості аспіранта першої експериментальної докторантури в Україні за сприянням Open Society Institute.

Разом з тим викладання філософії в гімназії, англійської мови в школі та в Українському Католицькому Університеті (УКУ).

Важка хвороба батька, прикутого до ліжка, економічна криза 2008-го року і потреби вже власної родини позбавили мене можливості розвиватися професійно як гід-перекладач і академічно як науковець або викладач офлайн. Так почалась історія мого першого “карантину” і творчої самоізоляції, і почався стартап платформи для викладання іноземних мов “LangFit”.

Моїми новими учнями і водночас вчителями життєвого досвіду стали представники усіх можливих професій: бухгалтери, програмісти, директори IT-компаній, митці та ігумени монастирів, посли і актори, представники різних етнічних, національних, соціальних і загалом світоглядних формувань.

Світ інтернет-освіти не знає кордонів, особливо якщо ти готовий сприймати іншу людину, вчити її свого і самому навчатись від неї.

Власне, саме завдяки учням-програмістам з’явилася ідея оцифрувати усні і письмові традиції методики, яку ми назвали “LangFit” – інтелектуальний мовний фітнес. Разом з іншими колегами, спеціалістами з різних мов, ми почали рух до реалізації цього масштабного проекту – першої багатомовної платформи вітчизняного виробництва.

Водночас мій друг і колега, гід і викладач Денис Булавін, вирішив повернути мене у світ без цифри хоча б частково, розвіртуаливши мене через шкільний проект Crossmova на платформі “LangFit”, і нагадати мені мою співпричетність до покликання гіда і офлайн-викладача.

Запрошую і Вас шукати з нами порятунку в еру Great Reset, набуваючи гармонії між віртуальним і природнім, оцифрованим і реальним, теорією і практикою.

Денис Булавін

Вища освіта у мене технічна (енергетика у Львівській політехніці).

Ця освіта допомогла мені досягти успіху в кар’єрі у декількох міжнародних компаніях та об’їздити світ.

Одночасно з просуванням професійною кар’єрною драбиною зростав і рівень моєї англійської – перемовини, технічний переклад, міжнародні договори, керування проектами в енергетиці, синхронний переклад керівництва компаній, виступи на конференціях, дипломатичні бізнес-місії найвищого рівня.  

Коли бізнес-англійська вийшла на високий рівень, мені захотілося трохи змінити вектор життя і спробувати займатись своїм хобі: туризмом

Я організував авторський тревел-проект “неЕкскурсії” і почав вдосконалювати свої знання у інших сферах: історії, релігії та архітектурі.

Розкрутивши з нуля свій бренд, я активно співпрацюю з іноземними туристами – групами та індивідуальними мандрівниками із США, Німеччини, Ізраїлю, Швейцарії, Греції, Туреччини.

Я опановував мультикультурну спадщину Львова і Галичини: єврейську, мусульманську, вірменську, австрійську (в т.ч. і спілкуючись з іноземцями). Англійська мова дуже допомагала в моїй новій сфері.

До прикладу, я взяв участь у міжнародному україно-американському таборі, організованому фондом Rohatyn Jewish Heritage, з відновлення старого єврейського кладовища в Рогатині.

Керівництво робочої групи Львівської міської ради з питань співпраці м. Львова з Туреччиною запросили мене представити Львів на Міжнародному фестивалі давніх міст “Старе місто Калеїчі”, де я виголосив промову в режимі онлайн.

Щоб вивести свою нову діяльність на професійний рівень, я закінчив курси екскурсоводів “Мандри-плюс” з додатковим курсом англійського перекладу і отримав диплом гіда-перекладача.

Наступним життєвим кроком стало викладання англійської на онлайн-платформі “LangFit”. В процесі викладання прийшло розуміння, що змістом вивчення іноземної мови є практика і застосування отриманих знань. Тому ми з другом Віктором Яшиним вирішили доповнити онлайн-викладання офлайн-практикою в авторських екскурсіях і мандрівках. Таким чином виник цей міждисциплінарний проект “Crossmova”, який виводить вивчення іноземної мови на новий рівень.

Історія Crossmova тільки починається!

Цей проект має великий потенціал, адже навколо нього гуртуються активні й ініціативні люди, які прагнуть трохи змінити світ 🙂

Ти також можеш стати учасником Crossmova та втілити свої ідеї!

Хочете навчатись у нас?
Заповніть форму і ми з Вами зв’яжемось!




    Меню